ubytko

U_01
U_02
U_03
Ornament2

Ponúkame Vám ubytovanie priamo vo viniciach v prekrásnej prírode. Dovolenkový vínny dom je situovaný v nádhernom prostredí na konci malebnej obce Slepčany. Kapacita ubytovacích priestorov je 10 osôb. Na prízemí domu je možné prežiť spoločný čas s priateľmi i v rodinnom kruhu v spoločenskej miestnosti s krbom, ktorá je zároveň prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou na prípravu vlastných chutných jedál. Príjemne relaxovať môžete aj na priestrannej terase s posedením kde je možné grilovať i variť kotlíkový guláš.

U_05
U_04

Príďte si k nám oddýchnuť od pracovného zhonu a “zašite” sa v našich viniciach. Okolie Vám poskytuje nespočetne veľa možností na romantické prechádzky. Pobyt si možno spríjemniť potulkami v blízkom lesíku, zbieraním liečivých byliniek, sladkým leňošením v tráve s knihou za spevu vtákov, alebo nerušeným sledovaním hviezdnej nočnej oblohy. Za návštevu určite stojí aj neďaleké Arborétum Mlyňany. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní.

Veríme, že si u nás oddýchnete a načerpáte množstvo nových síl. Srdečne Vás k nám pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.

Púpava
U_06