NÁŠ TÍM

Mgr. MARTINA KOÓŠOVÁ, PhD.

Ročník 1980


Vedenie nášho rodinného vinárstva som prevzala v roku 2015, ale vinárstvo a vinohradníctvo ako také som spoznávala od detstva, keďže som v rodine vinára a vinohradníka vyrastala. Som súčasne aj hlavný technológ výroby vína. Hrozno pestujeme vo vlastných vinohradoch a pripravujeme z neho kvalitné prívlastkové vína takmer v bio kvalite.
A prečo som sa rozhodla podnikať v tejto oblasti?
Je to rodinná tradícia. Pestovaniu hrozna a výrobe vína sa venovali už moji starí rodičia. Otec s radosťou spomína na oberačky z detstva, ako na veľkú udalosť. Deti v škole dostali prázdniny a celá dedina sa zišla vo viniciach. Ja som v Slepčanoch trávila letné prázdniny, mám to miesto veľmi rada a okrem toho som mala s mojimi starými rodičmi veľmi pekný vzťah. Navyše je príjemné pracovať v prostredí, ktoré je Vášmu srdcu blízke a na ktoré máte pekné spomienky.

Mgr. HELENA KOÓŠOVÁ

Ročník 1950

Ing. JURAJ KOÓŠ

Ročník 1950


Naša prednosť spočíva v tom, že sme malé rodinné vinárstvo. Vína produkujeme v malom množstve - ,,limitky", čo ocenia najmä ,,fajnšmekri". Pestujeme vlastné hrozno a vína sú každý rok iné. Sú síce z tých istých odrôd, ktoré pestujeme, ale príroda to zakaždým zariadi inak.
Do našej práce vkladáme popri samozrejmej profesionalite aj dušu a srdce. Snažíme sa vytvoriť si vzťah s našimi klientmi. Uvedomujeme si, že mnohí piju víno pre vlastné zdravie. Chceme, aby mali pocit, že sa na nás môžu spoľahnúť. Keď to dosiahneme a keď sú spokojní, cítime vnútri spokojnosť a niečo ako hrdosť. Víno otvára srdce, preto v ňom nájdeme vždy pravdu.